III Marsz Karnawałowy

22.06.2018r.
Drukuj

Marsz Przebierańców wystartował w niedzielę 4 lutego. Pogodę zamówiliśmy więc nie było czym się przejmować. W mroźnym słońcu wyruszyliśmy z ECEK-u trasą „Przygody z Nysą”. Po drodze uczestników czekała niespodzianka, konkurs ZBIERACTWA. Należało uzbierać jak największą ilość karteczek z logo CRT. Trzeba było wyostrzyć zmysł wzroku i czuwać przez całą drogę bo karteczki były wszędzie. W konkursie najbardziej zaangażowanymi okazały się dzieci. Chęć uzbierania największej liczby kartek spowodowała, że trasę pokonały w rekordowym tempie. Na wiacie odpoczywaliśmy przy gorącej korzennej herbatce oraz grilowanych kiełbaskach i pajdach ze smalcem. Zostały rozdane nagrody niespodzianki dla wszystkich dzieci za udział w konkursie. Przy karnawałowej muzyce i szalonych tańcach zakończyliśmy marsz karnawałowy. Już planujemy następny.

print

Zobacz także: