Impreza plenerowa OSP Trójca pn. NAUKA PIERWSZEJ POMOCY PRZEZ ZABAWĘ

18.07.2023r.
Drukuj
W sobotę 15 lipca br. na boisku wiejskim w Trójcy odbyła się impreza plenerowa pn. „NAUKA PIERWSZEJ POMOCY PRZEZ ZABAWĘ ” , która była zorganizowana w ramach zadania publicznego przy współudziale środków pochodzących z budżetu powiatu zgorzeleckiego. Swoją cegiełkę dołożył nasz radny Arkadiusz Furmaniak , nasza Pani Naczelnik zadbała o to byśmy brzuszki mieli pełne a Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich KRESOWIANIE w Trójcy wraz z księdzem proboszczem oraz Michaelem i Gracjanem zadbali o pyszne ciasta .
Na wszystkich uczestników czekały ciekawe atrakcje w tym zamek dmuchany, gry i zabawy związane z pierwszą pomocą o co zadbał nasz kolega ratownik Konrad Stasiowski.
Za niespodzianki dla dzieci dziękujemy: Staroście Zgorzeleckiemu, Wójtowi Gminy Zgorzelec, PGE Górnictwo i Energetyka konwencjonalna w Bogatyni, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jerzmankach za udostępnienie namiotów.
Wielkie dzięki dla Stanisława Smykowskiego, Tomka Gacha, Adriana Furmaniaka , braci Jackiewicz wraz z rodzicami , Wojtka i Majkela za włożony wklad w postaci ciężkiej pracy .
Wszystkim dziękujemy za przybycie i dobrą zabawę mimo upału.
Źródło: OSP Trójca
print

Zobacz także: