Informacja o ogłoszeniu konsultacji społecznych

04.07.2019r.
Drukuj

W związku z realizacją przez firmę EKKOM Sp. z o.o. opracowania pn. „ Program ochrony środowiska przed hałasem dla dróg krajowych oraz części dróg wojewódzkich i gminnych województwa dolnośląskiego” wykonywanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, informujemy o rozpoczęciu konsultacji społecznych do przedmiotowego dokumentu w formie projektu. Z treścią projektu można zapoznać się:

– na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – http://bip.umwd.dolnyslask.pl/ w zakładce „Ochrona Środowiska”

– w Wydziale Środowiska Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu

Uwagi i wnioski w przedmiotowej sprawie można składać w terminie od 8 lipca do 29 lipca 2019 r.

print

Załączniki

  • pdf Informacja
    Wielkość pliku: 231 KB Pobrania: 269

Zobacz także: