IV Marsz na orientację Florek 2021

02.11.2021r.
Drukuj

W niedzielę 31 października br. członkowie OSP Trójca zrealizowali zadanie pn. „IV Marsz na orientację Florek 2021” oraz warsztaty tematyczne, finansowane ze środków budżetów Gminy Zgorzelec w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych oraz środków własnych.

W marszu wzięły udział drużyny MDP Trójca, MDP Gronów i OSP Radomierzyce. Przy pięknej pogodzie uczestnicy mieli do pokonania około 8 km. Trasa wiodła od Jerzmanek do Remizy OSP Trójca. Każda drużyna, wykonując zadania napotkane po drodze uzyskiwała punkty. Trasa była trudna i wyczerpująca, ale uczestnicy po jej przejściu byli bardzo zadowoleni. Na półmetku trasy zorganizowano ognisko, przy którym uczestnicy upiekli kiełbaski i posilili się bananami, ufundowanymi przez Martę i Michała – dziękujemy. Na mecie zaś na uczestników czekała pyszna, gorąca grochówka, którą przygotowała Wiesława Trzeciak – wiceprezes OSP Trójca – dziękujemy. 

Po podsumowaniu wyników wyłoniono zwycięzcę – MDP Gronów. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Do zobaczenia za rok na jubileuszowym Marszu. Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji.

Źródło: OSP Trójca

print

Zobacz także: