Jasełka w szkole w Żarskiej Wsi

11.01.2024r.
Drukuj

W piątek 5 stycznia br. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarskiej Wsi odbyło się przedstawienie jasełkowe, które zgromadziło społeczność szkolną, rodziców i mieszkańców.

Wydarzenie to było nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale także możliwością podziwiania talentów uczniów oraz ich zaangażowania w przygotowanie tego tradycyjnego widowiska.

Uczniowie przygotowali wzruszające przedstawienie, które ukazało biblijną historię narodzenia Jezusa Chrystusa. Wśród występujących znaleźli się zarówno najmłodsi uczniowie, jak i ci starsi, co dodatkowo podkreśliło atmosferę jedności i wspólnoty.

Przedstawienie jasełkowe nie tylko dostarczyło radości i wzruszeń, ale także stanowiło piękne wydarzenie integrujące społeczność szkolną. Rodzice, nauczyciele i uczniowie wspólnie uczestniczyli w magicznym świecie bożonarodzeniowego przesłania, czyniąc to wydarzenie niezapomnianym dla wszystkich jego uczestników.

Na przedstawieniu pojawił się Zastępca Wójta Marek Wolanin.

print

Zobacz także: