Jubileusz 10-lecia Przedszkola „Krasnoludki”

06.06.2023r.
Drukuj

W piątek 2 czerwca br. odbył się festyn rodzinny z okazji Jubileuszu 10-lecia Publicznego Przedszkola „Krasnoludki” w Jędrzychowicach.

Po przywitaniu wszystkich przybyłych gości, Przedstawicieli organu prowadzącego, Radnych, Sołtysów, Przedstawicieli Służb Mundurowych Straży i Inspekcji, Pracowników Urzędu Gminy, Dyrektorów i Kierowników jednostek organizacyjnych, rodziców, dziadków i dzieci. Wójt Piotr Machaj wręczył Okolicznościowy list gratulacyjny, kwiaty oraz voucher. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, obecni na festynie mogli obejrzeć występy taneczne wszystkich grup przedszkolnych, pokazy sztuk walki, pokaz pierwszej pomocy i sprzętu strażackiego. Dla zebranych na festynie przygrywał zespół Górnołużyckie Błękitne Kamizelki z Łagowa.

Organizatorzy z okazji jubileuszu przygotowali wiele atrakcji dla młodszych i starszych uczestników. Kolorowe warkoczyki, tatuaże, bańki mydlane i zamek dmuchany. Dzieci  mogły spróbować waty cukrowej, popcorn, smacznej lemoniady oraz ciepłe przekąski z grilla.

Uroczystość jubileuszową uświetniła obecność Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej PGE KWB Turów.

print

Zobacz także: