Jubileusz 100. urodzin Pani Jadwigi Zienkiewicz ze Sławnikowic

18.07.2022r.
Drukuj

W sobotę 16 lipca 2022 r. swoje urodziny obchodziła jedna z najstarszych mieszkanek gminy Zgorzelec. Pani Jadwiga Zienkiewicz skończyła 100 lat. Dostojną Jubilatkę z życzeniami, listem gratulacyjnym i koszem upominkowym odwiedził Wójt Gminy Piotr Machaj wraz z Kierownikiem KRUS w Lubaniu Panią Lucyną Klusik. Pani Jadwiga jest wieloletnią mieszkanką Sławnikowic, która obecnie przebywa w Zgorzelcu u swojej najbliższej rodziny. W dniu dzisiejszym goście życzyli Jubilatce wszelkiej pomyślności na dalsze lata, dużo zdrowia, dobrego samopoczucia, dni przepełnionych radością, ciepłem i troskliwą opieką najbliższych. Spotkanie było okazją do rozmowy i poznania wspomnień z życia Jubilatki.

Gratulujemy pięknego jubileuszu setnych urodzin. Życzymy zadowolenia z każdego nowego dnia, przeżycia w szczęściu i zdrowiu wielu pięknych lat oraz miłości ze strony najbliższych. Dostojnej Jubilatce raz jeszcze wszystkiego najlepszego!

print

Zobacz także: