Jubileusz 100. urodzin Pani Marii Kozłowskiej z Jędrzychowic

10.08.2020r.
Drukuj

W niedzielę 9 sierpnia br. Pani Maria Kozłowska, mieszkanka Jędrzychowic obchodziła wyjątkowy jubileusz 100. urodzin. Z tej okazji dostojnej Jubilatce Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj w imieniu wszystkich mieszkańców gminy, złożył najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz kolejnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu.

Najstarsza Mieszkanka Gminy Zgorzelec wraz z życzeniami otrzymała zdrowy kosz podarunkowy, list gratulacyjny i bukiet kwiatów. Pani Maria Kozłowska urodziła się 9 sierpnia 1920 roku w miejscowości Nikołajew (obecnie Ukraina), do Jędrzychowic przyjechała w 1945 r.  

Na zorganizowanej przez urząd gminy uroczystości oprócz Pani Marii z Rodziną i Wójta Gminy Zgorzelec swoją obecnością zaszczycili –  Kierownik Inspektoratu ZUS w Lubaniu Alicja Granda, Przewodnicząca Rady Gminy Anna Rakoczy, Sołtys Jędrzychowic Krystyna Radzięta, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz.  

Gratulujemy pięknego jubileuszu setnych urodzin. Życzymy zadowolenia z każdego nowego dnia, przeżycia w szczęściu i zdrowiu wielu pięknych lat oraz miłości ze strony najbliższych. Dostojnej Jubilatce raz jeszcze wszystkiego najlepszego!

print

Zobacz także: