Jubileusz Złote Gody Państwa Borukało, Gryszczuk i Buko

11.08.2023r.
Drukuj

Maria i Edward Borukało z Osiek Łużyckiego, Janina i Janusz Gryszczuk z Trójcy oraz Krystyna i Edmund Buko z Żarskiej Wsi obchodzili Złote Gody. Jubilaci odebrali z rąk Wójta Gminy Zgorzelec medale nadane przez Prezydenta RP.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego był okazją do uhonorowania Państwa Borukało z Osieka Łużyckiego, Państwa Gryszczuk z Trójcy oraz Państwa Buko z Żarskiej Wsi Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji dokonał Wójt Piotr Machaj, który życzył jubilatom długich i pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, w poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości. Na jubileusze przybyły rodziny, radni oraz sołtysi. Uhonorowaniem podniosłej chwili było wzniesienie toastu lampką szampana oraz wręczenie bukietów kwiatów i symbolicznych prezentów.

Państwo Borukało

Państwo Gryszczuk

Państwo Buko

print

Zobacz także: