KGW z Ręczyna zajęło III miejsce w konkursie „Świąteczny Aniołek KGW”

13.01.2022r.
Drukuj

Koło Gospodyń Wiejskich z Ręczyna zdobyło III miejsce na Dolnym Śląsku w konkursie „Świąteczny Aniołek KGW” organizowany przez ARiMR.
Ogłoszony przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa konkurs na „Świątecznego Aniołka KGW” polegał na własnoręcznym wykonaniu zestawu od trzech do pięciu Aniołków choinkowych przez Koła Gospodyń Wiejskich z województwa dolnośląskiego. Każda praca mogło być wykonana z dowolnego materiału np. gips, makaron, tektura, papier, plastik, drewno, metal, guziki, koraliki, etc. Każda zgłoszona praca miała mieć przymocowaną w trwały sposób wizytówkę z nazwą koła gospodyń wiejskich.
Serdecznie gratulujemy KGW z Ręczyna za zajęcie III miejsca w konkursie.

print

Zobacz także: