Kolejne wiaty turystyczne powstały w gminie

12.05.2021r.
Drukuj

W ramach projektu Przygoda z Nysą powstały w gminie nowe wiaty turystyczne zauważalne już w krajobrazie sołectw. Obecnie trwają prace wykończeniowe obejmujące budowę ośmiu nowych obiektów w Jędrzychowicach, Żarskiej Wisi, Sławnikowicach, Gronowie, Trójcy, Ręczynie, Kostrzynie i Przesieczanach. Wiaty posadowiono na gruncie wyłożonym kostką betonową. Pod wiatami zamontowano stoły i ławki, a na obrzeżach śmietniki, stojaki na rowery i tablice informacyjne. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddane zostały wiaty, o które trzeba dbać. To od użytkowników zależy jak długo będziemy cieszyć się ich nowością i atrakcyjnością.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

print

Zobacz także: