ZAPOWIEDŹ II KOLEJKI ZLF

09.12.2021r.
Drukuj

Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze drugiej kolejki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Wygląda na to, że kibice będą mogli obejrzeć kilka interesujących i wyrównanych spotkań. Na najbliższą kolejkę XIV edycji tych rozgrywek zapraszamy w najbliższą niedzielę 12 grudnia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej. Już pierwsze spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Jeden z głównych faworytów Ad Bud Design zmierzy się z nieco odmienionym w tym roku zespołem Fc Sety. Drugie spotkanie tego dnia wydaje się być tym, w którym najłatwiej wytypować zwycięzcę. Naprzeciw siebie staną bowiem obrońcy tytułu z FB Solid oraz debiutanci z Traphouse. Bardziej wyrównane powinno być spotkanie, które rozpocznie się o godz. 14.30. Zmierzą się w nim dwaj kolejni debiutanci czyli Fc Piłkarze oraz Amigos Fc. Obie ekipy przegrały swoje pierwsze mecze, ale nieco lepiej zaprezentowali się Ci drudzy. Wyrównaną walkę powinni również stoczyć zawodnicy Podwórkowego Klubu Sportowego oraz Alaskańskich Smoków, którzy wyjdą na parkiet o 15.15. Ostatnim starciem drugiej kolejki będzie
spotkanie dwóch chyba najbardziej zaawansowanych wiekiem drużyn, czyli Unitalu z The Veterans.
Zestaw par II kolejki:
13,00-13,40 FC SETA – AD BUD DESIGN
13,45-14,25 TRAPHOUSE – FB SOLID NATRONIC
14,30-15,10 AMIGOS FC – FC PIŁKARZE
15,15-15,55 PODWÓRKOWY KS – ALASKAŃSKIE SMOKI
16,00-16,40 UNITAL – THE VETERANS
Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.
Szczegółowe wyniki, galerię, video oraz statystyki XIV edycji ZLF mogąPaństwo śledzić na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB- Zgorzelecka Liga Futsalu.

print

Zobacz także: