ZAPOWIEDŹ III KOLEJKI ZLF

16.12.2022r.
Drukuj

Przed nami III kolejka Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. To ostatnia seria gier przed przerwą świąteczną, na którą z pewnością wszystkie drużyny zechcą się udać w dobrych humorach. A to niewątpliwie zwiastuje wiele emocji oraz zaciętej walki na parkiecie. Na III kolejkę XV edycji ZLF zapraszamy już w najbliższą niedzielę 18 grudnia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 11.00.

Już początek kolejki zapowiada się niezwykle interesująco. Zmierzą się bowiem ze sobą zwycięzcy dwóch pierwszych spotkań zawodnicy Amigos Fc z podrażnionym po ostatniej porażce Ad Bud Design. W drugim meczu lider z Unitalu postara się podtrzymać dobrą passę w meczu z RKS Huwdu. Ciekawie może być również w kolejnym meczu. Bliski pierwszego punktu w poprzedniej kolejce Eurodom na pewno postawi twarde warunki The Veterans. Rozpędzony FB Solid w kolejnym spotkaniu o godz. 13.15 wydaje się być faworytem w meczu z Traphouse, który nadal czeka na pierwsze punkty.  Bez zdobyczy jest również debiutant z Fc La Masia, który spróbuje swoich sił w konfrontacji z Podwórkowym Klubem Sportowym. Jako ostatni o godz. 14.45 do rywalizacji przystąpią podbudowani pokonaniem obecnych mistrzów zawodnicy Granicy Pieńsk z KS Milików. Zapraszamy!!!

Zestaw par III kolejki:

11.00-11.40 AD BUD – AMIGOS FC

11.45-12.25 UNITAL – RKS HUWDU

12.30-13.10 EURODOM – THE VETERANS

13.15-13.55 FB SOLID – TRAPHOUSE

14.00-14.40 PKS – FC LA MASIA

14.45-15.25 GRANICA PIEŃSK – KS MILIKÓW

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

print

Zobacz także: