ZAPOWIEDŹ III KOLEJKI ZLF

16.12.2021r.
Drukuj

Przed nami trzecia już kolejka Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Interesująco zapowiadają się szczególnie dwa ostatnie mecze, które z pewnością będą wyrównane i przyniosą wiele emocji. Na najbliższą kolejkę XIV edycji ZLF zapraszamy w najbliższą niedzielę 19 grudnia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

W pierwszym spotkaniu o 13.00 zmierzą się dwaj debiutanci, którzy po dwóch kolejkach są w zupełnie odmiennych humorach. Po dwóch przegranych, zawodnicy Fc Piłkarzy powalczą z Alaskańskimi Smokami, którzy rozegrali dotychczas dwa emocjonujące spotkania dzieląc się w nich punktami z przeciwnikami. O 13.45 kolejni debiutanci Amigos Fc uskrzydleni ostatnim zwycięstwem spróbują stawić czoła obecnym mistrzom z FB Solid Natronic. Ostatni tegoroczni debiutanci z Traphous poszukają swoich pierwszych punktów w meczu z The Veterans. Na to spotkanie zapraszamy od godz. 14.30. Ciekawie zapowiada się rywalizacja Fc Sety z Podwórkowym KS, który stracił zwycięstwo w poprzednim meczu w ostatniej sekundzie. Mecz kolejki natomiast zostanie rozegrany jako ostatni tego dnia, a zmierzą się w nim Unital z Ad Bud Design. Obie drużyny są niewątpliwie faworytami do zajęcia miejsca na podium w obecnych rozgrywkach, co niewątpliwie sprawia że zobaczymy ciekawą rywalizację.

Zestaw par III kolejki:

13,00-13,40      FC PIŁKARZE – ALASKAŃSKIE SMOKI

13,45-14,25      AMIGOS FC – FB SOLID NATRONIC

14,30-15,10      THE VETERANS – TRAPHOUSE

15,15-15,55      PODWÓRKOWY KS – FC SETA

16,00-16,40      UNITAL – AD BUD DESIGN

 

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

Szczegółowe wyniki, galerię, video oraz statystyki XIV edycji ZLF mogą Państwo śledzić na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB- Zgorzelecka Liga Futsalu.

print

Zobacz także: