ZAPOWIEDŹ IX KOLEJKI ZLF

10.02.2022r.
Drukuj

Przed nami ostatnia już kolejka Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Choć najważniejsze rozstrzygnięcia już poznaliśmy, to kilka drużyn z środka tabeli będzie jeszcze walczyć o zyskanie pozycji w końcowej klasyfikacji. Na najbliższą kolejkę XIV edycji ZLF zapraszamy w najbliższą sobotę 12 lutego do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 11.00.

Pomimo, że znamy już medalistów XIV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu, to niektóre drużyny mają jeszcze o co walczyć. Pierwsze spotkanie IX kolejki jest tego doskonałym przykładem. Pewny ostatniej pozycji TraPhouse z pewnością nie zrezygnuje z walki o swoje pierwsze punkty w meczu z Alaskańskimi Smokami, którzy z kolei mają jeszcze szanse na awans z zajmowanej ósmej pozycji na szóstą. W drugim meczu Podwórkowy Klub Sportowy powalczy o utrzymanie 4 miejsca w tabeli. Nie będzie to jednak takie proste, bo przeciwnikiem będą pewni brązowych medali zawodnicy FB Solid Natronic. Na poprawę miejsca w tabeli mają również ochotę młodzi zawodnicy Amigos Fc, których przeciwnikiem będzie Unital, srebrny zespół obecnych rozgrywek. Na awans nie mają natomiast szans Fc Piłkarze, którzy z pewnością jednak z tanio skóry nie sprzedadzą w meczu z Fc Setą walczącą nadal o miejsce tuż za podium. Muszą oni jednak liczyć nie tylko na siebie, ale również na porażki Podwórkowego KS oraz The Veterans, którzy w ostatnim spotkaniu zmierzą się ze świeżo upieczonym mistrzem ZLF czyli Ad Bud Design.

Zestaw par IX kolejki:

11,00-11,40      ALASKAŃSKIE SMOKI – TRAPHOUSE

11,45-12,25      FB SOLID NATRONIC – PODWÓRKOWY KLUB SPORTOWY

12,30-13,10      AMIGOS FC – UNITAL

13,15-13,55      FC PIŁKARZE – FC SETA

14,00-14,40      THE VETERANS – AD BUD DESIGN

Po zakończeniu ostatniej kolejki zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie pamiątkowych pucharów i nagród uczestnikom XIV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu. Wręczenie pucharów oraz nagród odbędzie się w sobotę 12.02.2022r. o godzinie 18,00 w Tawernie „NAOUSSA” w Zgorzelcu przy ul. Kościuszki.

Informacje dotyczące XIV edycji ZLF dostępne na www.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

print

Zobacz także: