Zapowiedź kolejki VIII ZLF

03.02.2023r.
Drukuj

Rozgrywki ZLF wkraczają w decydującą fazę. W czołówce tabeli bardzo ciasno i każde potknięcie może eliminować z walki o mistrzostwo. Czeka nas kilka zaciętych spotkań, a najciekawiej zapowiada się starcie Unitalu z Amigos Fc. Na VIII kolejkę XV edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 05 lutego do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Ósmą kolejkę rozpoczną zawodnicy Granicy Pieńsk oraz RKS Huwdu. Faworytem wydają się być piłkarze Granicy, jednak tegoroczne rozgrywki pokazały już, że niespodzianki się zdarzają. W drugim spotkaniu walczący o obronę tytułu Ad Bud Design zmierzy się z Fc La Masią, która sprawiła już w bieżących rozgrywkach nie jedną niespodziankę. O 14.30 na parkiecie fotelu lidera będą bronić zawodnicy FB Solid Natronic w konfrontacji z KS Milików. Miejmy nadzieję, że podobnie jak tydzień temu zawodnicy z Milikowa postawią się faworytowi i obejrzymy ciekawe spotkanie. W czwartym meczu zmierzą się piłkarze Traphouse i Eurodomu, którzy wciąż zamykają tabelę z zerowym dorobkiem punktowym. Patrząc jednak na ambicję autsajdera w każdym spotkaniu, mecz z pewnością będzie zacięty. Niezmiernie ciekawie zapowiada się kolejne starcie. Podrażniony niespodziewaną porażką w ostatniej kolejce The Veterans zmierzy się z Podwórkowym Klubem Sportowym, który napsuł sporo krwi Unitalowi rozgrywając swoje najlepsze spotkanie w tegorocznych rozgrywkach. Na koniec czeka nas najciekawsze starcie ósmej kolejki. Wspomniany Unital zajmujący drugą pozycję zmierzy się z czwartym w tabeli Amigos Fc. Drużyny dzielą zaledwie dwa oczka, a porażka jednej z nich może oznaczać koniec marzeń o mistrzostwie.  Zapraszamy!!!

Zestaw par VIII kolejki:

13.00-13.40      GRANICA PIEŃSK – RKS HUWDU

13.45-14.25      AD BUD DESIGN – FC LA MASIA

14.30-15.10      FB SOLID NATRONIC – KS MILIKÓW

15.15-15.55      TRAPHOUSE – EURODOM

16.00-16.40      PKS – THE VETERANS

16.45-17.25         UNITAL – AMIGOS FC

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

źródło: ZLF

print

Zobacz także: