ZAPOWIEDŹ V KOLEJKI ZLF/2023

13.01.2023r.
Drukuj

Czy któryś z liderów wykona krok milowy w stronę mistrzostwa? Rywalizacja Unitalu z FB Solid Natronic to niewątpliwie hit najbliższej kolejki, który być może wyłoni nam samodzielnego faworyta do końcowego tryumfu. Na V kolejkę XV edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 15 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Zanim jednak dojdzie do starcia na szczycie, to goniący liderów Ad Bud Design zmierzy się z Eurodomem, który jako jedna z dwóch drużyn nie zdobyła jeszcze choćby punktu. Trzeba jednak przyznać, że debiutanci z meczu na mecz radzą sobie coraz lepiej. Bardzo ciekawie zapowiada się kolejne spotkanie pomiędzy Fc La Masia a Amigos Fc. Te dwie młode ekipy z pewnością podejdą do meczu bardzo ambicjonalnie i nikt tu nogi nie odstawi, co zapewni wszystkim kibicom sporo emocji. O godzinie 14.30 na parkiet wyjdą drużyny, które mają obecnie zupełnie różne cele. Traphouse w tym meczu będzie szukał swoich pierwszych punktów, a Granica Pieńsk z kolei będzie walczyć by nie stracić kontaktu z czołówką i nadal liczyć się w rywalizacji o podium w końcowym rozrachunku. Kolejne starcie to rywalizacja piątej drużyny z dziesiątą, czyli The Veterans zagra z RKS Huwdu, które dzieli jednak tylko 3 punkty. O 16.00 zmierzą się natomiast bezpośredni sąsiedzi w tabeli. Ósmy Podwórkowy Klub Sportowy będzie chciał przerwać kiepską passę w meczu z dziewiątym KS Milików, który z kolei przystąpi do spotkania podbudowany ostatnim zwycięstwem. Na koniec czeka nas wspomniany już hit piątej kolejki, w którym zmierzą się jedyne drużyny z kompletem punktów. Do tego bardzo interesującego meczu jako liderzy przystąpią zawodnicy Unitalu, którzy legitymują się lepszym bilansem bramkowym aniżeli ich rywale z FB Solid Natronic. Na to spotkanie zapraszamy od godziny 16.45!!!

Zestaw par V kolejki:

13.00-13.40      AD BUD DESIGN – EURODOM

13.45-14.25      FC LA MASIA – AMIGOS FC

14.30-15.10      TRAPHOUSE – GRANICA PIEŃSK

15.15-15.55      RKS HUWDU – THE VETERANS

16.00-16.40      PKS – KS MILIKÓW

16.45-17.25      FB SOLID NATRONIC – UNITAL

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy. Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

print

Zobacz także: