ZAPOWIEDŹ V KOLEJKI ZLF

13.01.2022r.
Drukuj

Już po najbliższej kolejce będziemy za półmetkiem tegorocznych rozgrywek Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. W piątej kolejce czeka nas kilka interesujących i wyrównanych spotkań. Na najbliższą kolejkę XIV edycji ZLF zapraszamy w najbliższą niedzielę 16 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

W pierwszym meczu zobaczymy dobrze spisujących się w obecnej edycji debiutantów z Amigos Fc, a ich przeciwnikami będą również debiutujący zawodnicy Alaskańskich Smoków, którzy dysponują jednak znacznie większym doświadczeniem. Niezwykle ciekawie zapowiada się drugie spotkanie tego dnia. O swoje pierwsze punkty powalczą Fc Piłkarze i Traphaus, którzy jako jedyni nie zdobyli choćby punktu w obecnej edycji. O zachowanie miana niepokonanych walczyć będzie Ad Bud Design, który zmierzy się z Podwórkowym Klubem Sportowym. Ciekawe dla oka powinno być również spotkanie Fc Sety z The Veterans. Obydwa zespoły mają w swoich szeregach doświadczonych zawodników, którzy nie raz pokazali wysoki poziom gry. Niewątpliwie hitem piątej kolejki będzie ostatni mecz Unitalu z FB Solid Natronic. Trzeci w tabeli Unital musi wygrać z niepokonanym mistrzem aby nie stracić dystansu do czołowej dwójki i wciąż liczyć się w walce o tytuł. Na ten mecz zapraszamy o godz. 16.00.

Zestaw par V kolejki:

13,00-13,40      AMIGOS FC – ALASKAŃSKIE SMOKI

13,45-14,25      FC PIŁKARZE – TRAPHOUSE

14,30-15,10      AD BUD DESIGN – PODWÓRKOWY KS

15,15-15,55      THE VETERANS – FC SETA

16,00-16,40      UNITAL – FB SOLID NATRONIC

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

Szczegółowe wyniki, galerię, video oraz statystyki XIV edycji ZLF mogą Państwo śledzić na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB- Zgorzelecka Liga Futsalu.

print

Zobacz także: