ZAPOWIEDŹ VI KOLEJKI ZLF

19.01.2023r.
Drukuj

Bardzo ciekawa kolejka przed nami w najbliższą niedzielę. Czołowa czwórka zmierzy się ze sobą w bezpośrednich meczach, a za ich plecami walka sąsiadów w tabeli oraz nadrabianie zaległości. Na VI kolejkę XV edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 22 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Już o 13.00 dojdzie do ciekawego starcia drużyn zajmujących miejsca 8 i 9. Fc La Masia po przegranej w poprzedniej kolejce, zmierzy się z drużyną Traphouse, która z pewnością będzie podbudowana swoim pierwszym zwycięstwem w 5 kolejce. W drugim spotkaniu zagrają KS Milików z The Veterans, który wydaje się być faworytem tej rywalizacji. O 14.30 zobaczymy pierwszy z dwóch niezmiernie istotnych spotkań dla tabeli tego dnia. Drugi FB Solid Natronic zmierzy się z czwartym Amigos Fc, którzy tracą do swego rywala zaledwie jeden punkt. Po tym meczu na parkiet wyjdą drużyny z dolnej części tabeli. Ostatni Eurodom powalczy o swoje pierwsze punkty z RKS Huwdu mającym 3 punkty przewagi nad rywalem. Kolejny mecz to również starcie bezpośrednich sąsiadów w tabeli. Szósty Podwórkowy Klub Sportowy podejmie siódmą Granicę Pieńsk, która ma tyle samo punktów ale gorszy bilans bramkowy. O 16.45 obejrzymy drugi z najciekawiej zapowiadających się spotkań tej kolejki. Liderujący Unital zmierzy się z urzędującym mistrzem czyli Ad Bud Design, który traci do rywala tylko punkt. Na koniec przedłużonego dnia rozegrane zostanie zaległe spotkanie z pierwszej kolejki pomiędzy drużynami Fc La Masia i KS Milików, których na tę chwilę dzielą zaledwie 3 punkty. Bardzo gorąco zapraszamy na trybuny!!!

Zestaw par VI kolejki:

13.00-13.40      FC LA MASIA – TRAPHOUSE

13.45-14.25      THE VETERANS – KS MILIKÓW

14.30-15.10      FB SOLID NATRONIC – AMIGOS FC

15.15-15.55      RKS HUWDU – EURODOM

16.00-16.40      PKS – GRANICA PIEŃSK

16.45-17.25     AD BUD DESIGN – UNITAL

17.30-18.10     FC LA MASIA – KS MILIKÓW

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy. Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

print

Zobacz także: