ZAPOWIEDŹ VII KOLEJKI ZLF

27.01.2023r.
Drukuj

Wciąż bardzo ciasno w górnej części tabeli. Minęliśmy półmetek tegorocznych rozgrywek, a aż 5 zespołów mieści się w czterech punktach, co gwarantuje nam emocje do ostatniej kolejki. Na VII kolejkę XV edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 29 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Siódmą kolejkę rozpoczną o godz. 13.00, zajmujący szóstą pozycję w tabeli, zawodnicy Granicy Pieńsk z Eurodomem, który z kolei zamyka tabelę z zerowym dorobkiem punktowym. Granica chcąc utrzymać się w walce o podium nie może pozwolić sobie na utratę choćby punktu. W drugim spotkaniu FB Solid Natronic zmierzy się z RKS Huwdu, któremu niezmiernie ciężko będzie ugrać jakieś punkty z rozpędzonym liderem. Na wyrównane spotkanie zapowiada się natomiast kolejna rywalizacja Amigos Fc z Traphouse, który wygrał swoje dwa ostatnie mecze. Jednak aby nadal liczyć się w walce o podium, zawodnicy Amigos Fc muszą zgarnąć komplet punktów w tym starciu. Zdecydowanego faworyta wydaje się mieć za to rywalizacja Ad Bud Design z KS Milików. Mistrzowie nadal utrzymują się w walce o obronę tytułu, co nie wróży najlepiej zawodnikom z Milikowa. O 16.00 na parkiet wyjdą kolejni kandydaci do tytułu, którzy nie zaznali jeszcze porażki w obecnych rozgrywkach czyli Unital. Ich przeciwnikiem będą słabo spisujący się w tegorocznych rozgrywkach zawodnicy Podwórkowego Klubu Sportowego. Kolejkę zakończy konfrontacja doświadczenia z młodością, a więc najstarsza chyba ekipa The Veterans z niewątpliwie najmłodszą Fc La Masia. Początek tego meczu o 16.45. Zapraszamy!!!

Zestaw par VII kolejki:

13.00-13.40      GRANICA PIEŃSK – EURODOM

13.45-14.25      FB SOLID NATRONIC – RKS HUWDU

14.30-15.10      TRAPHOUSE – AMIGOS FC

15.15-15.55      AD BUD DESIGN – KS MILIKÓW

16.00-16.40      PKS – UNITAL

16.45-17.25     THE VETERANS – FC LA MASIA

             

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

print

Zobacz także: