ZAPOWIEDŹ VII KOLEJKI ZLF

28.01.2022r.
Drukuj

Rozgrywki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zbliżają się ku końcowi. W najbliższej kolejce najtrudniejsze zadanie z czołówki tabeli wydają się mieć zawodnicy Unitalu w starciu z Alaskańskimi Smokami. Ciekawie zapowiada się również rywalizacja Podwórkowego Klubu Sportowego z nieobliczalnymi Amigos Fc. Na najbliższą kolejkę XIV edycji ZLF zapraszamy w najbliższą niedzielę 30 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Fc Seta w pierwszym meczu z Traphouse wydaje się być zdecydowanym faworytem, ale nie należ odbierać szans ambitnie walczącym zawodnikom debiutującej drużyny, która wciąż czeka na swoje pierwsze punkty. W drugim spotkaniu walczący o mistrzostwo FB Solid Natronic, również jest faworytem w starciu z The Veterans. Będzie to rywalizacja dwóch doświadczonych drużyn, ale przewagę wydają się mieć obrońcy tytułu. Obecny lider rozgrywek Ad Bud Design zmierzy się z Fc Piłkarzami, którzy radzą sobie coraz lepiej. Trudno jednak spodziewać się innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo pretendenta do tytułu. Ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy doświadczonym już w rozgrywkach ZLF Podwórkowym KS, a znakomicie spisującymi się w obecnej edycji zawodnikami Amigos FC. Faworytem wydają się być piłkarze PKS-u, ale Amigos Fc nieraz pokazali że potrafią napsuć krwi najlepszym. Ostatnie spotkanie również powinno przynieść mnóstwo emocji i wyrównanej walki. Wciąż walczący o mistrzostwo Unital zmierzy się z Alaskańskimi Smokami, którzy nadal mają szansę na podium w XIV edycji ZLF.

Zestaw par VII kolejki:

13,00-13,40      FC SETA – TRAPHOUSE

13,45-14,25      FB SOLID NATRONIC – THE VETERANS

14,30-15,10      AD BUD DESIGN – FC PIŁKARZE

15,15-15,55      PODWÓRKOWY KS – AMIGOS FC

16,00-16,40      UNITAL – ALASKAŃSKIE SMOKI

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

Szczegółowe wyniki, galerię, video oraz statystyki XIV edycji ZLF mogą Państwo śledzić na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB- Zgorzelecka Liga Futsalu.

print

Zobacz także: