ZAPOWIEDŹ VIII KOLEJKI ZLF

02.02.2022r.
Drukuj

Już tylko dwie kolejki pozostały do końca tegorocznych rozgrywek Zgorzeleckiej Ligi Futsalu. Wiele może się wyjaśnić w najbliższej kolejce, w której w bezpośrednim pojedynku zmierzą się dwaj główni kandydaci do tytułu. Na ósmą kolejkę XIV edycji ZLF zapraszamy w najbliższą niedzielę 06 lutego do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Pierwsze spotkanie to pojedynek sąsiadów z środkowej części tabeli. Szósty zespół The Veterans zmierzy się z Alaskańskimi Smokami, którzy uzbierali tylko punkt mniej od rywala. Nieporównywalnie większą stawkę będzie miało kolejne spotkanie. W bezpośredniej walce o mistrzostwo zmierzą się Ad Bud Design oraz FB Solid Natronic, który w przypadku porażki straci szansę na tytuł. W znacznie lepszej sytuacji znajdują się więc zawodnicy Ad Bud Design, którym zwycięstwo gwarantuje końcowy sukces a remis bardzo ich do niego przybliży. Na ten mecz zapraszamy na godz. 13.45. Interesująco będzie również w starciu Fc Sety z Amigos Fc. Obie ekipy były o krok od sprawienia niespodzianki w poprzedniej kolejce. Fc Seta niemal nie straciła punktów z ostatnim w tabeli Traphousem, natomiast Amigos Fc był bliski wygranej z Podwórkowym Klubem Sportowym, który z kolei zmierzy się z młodą i ambitną ekipą Fc Piłkarzy. Ten mecz zaplanowano na godz. 15.15. Na zakończenie kolejki, ostatni w tabeli Traphous będzie miał bardzo trudne zadanie w meczu z Unitalem, który wciąż liczy się w walce o mistrzostwo i w przypadku straty punktów przez Ad Bud Design powalczy o tytuł do ostatniej kolejki.

Zestaw par VIII kolejki:

13:00-13:40      THE VETERANS – ALASKAŃSKIE SMOKI

13:45-14:25      FB SOLID NATRONIC – AD BUD DESIGN

14:30-15:10      FC SETA – AMIGOS FC

15:15-15:55      PODWÓRKOWY KS – FC PIŁKARZE

16:00-16:40      UNITAL – TRAPHOUSE

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

Szczegółowe wyniki, galerię, video oraz statystyki XIV edycji ZLF mogą Państwo śledzić na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB- Zgorzelecka Liga Futsalu.

print

Zobacz także: