ZAPOWIEDŹ X KOLEJKI ZLF

17.02.2023r.
Drukuj

Już w najbliższą niedzielę mogą rozstrzygnąć się losy mistrzostwa. W meczu na szczycie mierzyć się będą bowiem Ad Bud Design z FB Solid Natronic. Za ich plecami toczyć się będzie równie ciekawa rywalizacja o konkretne miejsca w tabeli drużyn sąsiadujących ze sobą. Na X kolejkę XV edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 19 lutego do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Ciekawie zapowiada się już w pierwszym meczu kolejki. Czwarta w tabeli Granica Pieńsk zmierzy się z szóstym The Veterans, którzy tracą do rywala tylko 2 oczka. Będzie to świetne wprowadzenie do tego, co czeka nas w drugim spotkaniu. Lider z FB Solid Natronic rywalizować będzie z obecnym mistrzem, czyli Ad Bud Design. Zespoły dzielą 3 punkty w tabeli, ale przedziela ich jeszcze Unital. Wariantów po tym spotkaniu może być kilka. Jeden z zespołów może utorować sobie znacznie drogę do mistrzostwa, albo obie ekipy będą rywalizować korespondencyjnie w ostatniej kolejce. Może zdarzyć się również tak, że gdzie dwóch się bije tam Unital skorzysta. Jak widzimy ostatnie dwie kolejki zapowiadają się niezmiernie ciekawie. Emocji nie zabraknie również w walce o pozostałe lokaty. Piąty w tabeli Amigos Fc, licząc na potknięcie Granicy, będzie rywalizował z KS Milików. O 15.15 zagrają ze sobą bezpośredni sąsiedzi, którzy uzbierali dotąd po 9 punktów, czyli RKS Huwdu kontra Fc La Masia. W kolejnym spotkaniu zobaczymy coraz lepiej spisujący się PKS oraz Eurodom, który wciąż czeka na swoje pierwsze punkty. Jako ostatni na parkiet wyjdą gracze Traphouse, którzy będą chcieli pokrzyżować plany Unitalu walczącego o swój drugi tytuł w historii ZLF.  Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par X kolejki:

13.00-13.40        GRANICA PIEŃSK – THE VETERANS

13.45-14.25        FB SOLID NATRONIC – AD BUD DESIGN

14.30-15.10        AMIGOS FC – KS MILIKÓW

15.15-15.55        RKS HUWDU – FC LA MASIA

16.00-16.40        PKS – EURODOM

16.45-17.25        UNITAL – TRAPHOUSE

 

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy. Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

print

Zobacz także: