ZAPOWIEDŹ XI KOLEJKI ZLF 2023

23.02.2023r.
Drukuj

Przed nami ostatnia kolejka zgorzeleckiego futsalu, a kwestia mistrzostwa wciąż jest otwarta. W lepszej sytuacji wydają się być zawodnicy FB Solid Natronic, ale Unital z pewnością do końca będzie czyhał na potknięcie lidera. Na XI kolejkę XV edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą sobotę 25 lutego do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 10.00.

Jako pierwsi na parkiet wyjdą pewni czwartego miejsca debiutanci z Granicy Pieńsk, których przeciwnikiem będzie inny debiutant z Fc La Masii z szansami na poprawę ósmej lokaty jaką zajmują po dziesięciu kolejkach. Najważniejszy mecz ostatniej kolejki rozpocznie się o godz. 10.45. FB Solid Natronic będzie mógł zapewnić sobie mistrzostwo nie oglądając się na innych. Do tego jednak potrzebna jest wygrana z Podwórkowym Klubem Sportowym. W przypadku straty jakichkolwiek punktów, lider będzie nerwowo czekał na mecz Unitalu. W trzecim meczu pewni trzeciego miejsca na podium zawodnicy Ad Bud Design zmierzą się z ambitnym Traphouse, który z pewnością będzie dążył do poprawy swojej pozycji w tabeli. Ciekawie zapowiada się również kolejne spotkanie. Piąty obecnie Amigos Fc będzie rywalizował z jedenastym RKS Huwdu. Obie ekipy mają jeszcze swoje cele do osiągnięcia. Amigos Fc będzie chciał obronić swoją pozycję w tabeli, a RKS ma jeszcze realne szanse na poprawę swojej lokaty. O 13.00 czeka nas rywalizacja wspomnianego już wcześniej Unitalu z The Veterans. Nie wiadomo jednak w jakich nastrojach i z jakimi oczekiwaniami do tego spotkania przystąpią zawodnicy wicelidera. Wszystko zależeć będzie od wyniku w drugim spotkaniu kolejki. Rozgrywki zakończy mecz KS Milików z Eurodomem. Każdy z zespołów ma jeszcze swoje własne małe cele. Gracze z Milikowa mogą jeszcze poprawić zajmowaną dziewiątą pozycję, a Eurodom będzie dążył do zdobycia swoich pierwszych punktów. Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par XI kolejki:

10.00-10.40      GRANICA PIEŃSK – FC LA MASIA

10.45-11.25      FB SOLID NATRONIC – PKS

11.30-12.10      AD BUD DESIGN – TRAPHOUSE

12.15-12.55      RKS HUWDU – AMIGOS FC

13.00-13.40      UNITAL – THE VETERANS

13.45-14.25     EURODOM – KS MILIKÓW

Po zakończeniu ostatniej kolejki zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie pamiątkowych pucharów i nagród uczestnikom XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu. Wręczenie pucharów oraz nagród odbędzie się w sobotę 25.02.2023r. o godzinie 17.00 w Tawernie „NAOUSSA” w Zgorzelcu przy ul. Kościuszki.

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

print

Zobacz także: