#KONCERT_DOMOWY_KOLĘDY

18.12.2020r.
Drukuj

20 grudnia o godz. 16.00 na Facebooku i YouTube odbędzie się trzecia już część  Domowego Koncertu w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Pierwsza i druga część Koncertu Domowego, które odbyły się w wiosną, cieszyły się dużą frekwencją i popularnością. Zgromadziły szeroką publiczność: zarówno tę stałą, zgorzelecką, ale także całkiem nową, często oddaloną lokalizacyjnie. Dlatego gramy ponownie, w formule domowo-internetowej, kierując nasz koncert w sposób szczególny do naszych uczniów i ich rodzin w tym trudnym, lecz pięknym świątecznym czasie.

Inicjatorami Domowego koncertu są pedagodzy PSM Joanna i Dominik Lewiccy. Koncert odbywa się w ramach projektu Muzyka dla Zgorzelca przy wsparciu finansowym Miasta Zgorzelec, Powiatu Zgorzeleckiego, Gminy Zgorzelec, Gminy i Miasta Węgliniec.

Podczas Koncertu Domowego ponownie podglądniemy młodych muzyków w ich domach i pokojach – tym razem zobaczymy również ich świąteczne dekoracje i przepiękne choinki.  Młodzi muzycy zaprezentują się w kolędowym repertuarze. Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, melomanów, publiczność na Koncert Domowy i zachęcamy do komentowania na żywo! Wstęp wolny.

print

Zobacz także: