Laboratorium Miasta Dzieci

13.07.2020r.
Drukuj

Z niecierpliwością czekałeś na tegoroczne Miasto Dzieci, aby wybróbować interesujące cię zawody, kandydować na burmistrza lub założyć własną firmę? A teraz nie masz wakacyjnych planów, ponieważ Miasto Dzieci zostało odwołane?

Laboratorium Miasta Dzieci to oferta, którą przygotowujemy dla was tego lata na pocieszenie.

Do uczestnictwa zapraszamy 20 młodych ludzi z Polski i Niemiec w wieku od 12 do 14 lat, którzy chcieliby rozwijać i wypróbować nowe pomysły dla przyszłych edycji Miasta Dzieci. Od 17 do 22 sierpnia w Radzimowie (niedaleko Zgorzelca) będziemy wspólnie testować m.in. nowe zawody lub wspólnie zastanawiać się, jak mógłby przebiegać  w przyszłości przykładowy dzień w Mieście Dzieci.

Razem z wami wypróbujemy rozmaite warsztaty, które zostaną przeprowadzone w przyszłym roku.Poza tym czekają na was różnorodne atrakcje w czasie wolnym. Cieszymy się, że wspólnie z wami będziemy mogli wyznaczyć nowe kierunki działania dla Miasta Dzieci 2021!

Zapisy i koszty uczestnictwa:

Opłata za uczestnictwo (w tym koszty transportu, zakwaterowanie i wyżywienie):

60€ / 130 zł za cały tydzień

Jeśli chciałbyś zarezerwować sobie miejsce w projekcie lub masz do nas jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego maila info@nmus.de

źródło: MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN e.V.

print

Zobacz także: