Lech Ręczyn zagra w A-klasie!

27.06.2019r.
Drukuj

Lech Ręczyn będzie rywalizowało w sezonie 2019/2020 w grupie Jelenia Góra II A-klasy. Zespół z Reczyn rozegrał bardzo dobry sezon, mimo słabszego początku w rundzie jesiennej na wiosnę ustąpili tylko w 1 meczu ze zwycięzcą ligi zespołem Kwisa Mroczkowice. W barażu o A klasę Lech na swoim terenie wygrał 5:1 z LZS Niwnice.

Przed meczem odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń sportowych dla osób, które wkładają dużo pracy i wolnego czasu w rozwój sportu. Uchwałą Zarządu Rady Dolnośląskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe z dnia 9 maja br. przyznała Srebrna Odznakę Honorową Dolnośląskiego LZS – Janowi Nadolskiemu oraz Pawłowi Jakubiel. W dowód uznania za wieloletnią działalność na rzecz rozpowszechniania sportu i kultury fizycznej na wsi. Odznaczenia wręczył Przewodniczący zrzeszenia LZS Powiatu Zgorzelec pan Franciszek Haber.

 

 

print

Zobacz także: