Lodowisko ŁOŚ

ŁOŚ – Lodowisko w Łagowie jest wielofunkcyjnym obiektem sportowym. Płyta pod lodowisko (w miesiącach zimowych) i łosiowisko – plac zabaw ze strefą jazdy na rolkach (w miesiącach letnich) o wymiarach 20x40m stanowi doskonałe miejsce na organizowanie szerokiej gamy imprez sportowo-rekreacyjnych. Jednocześnie z płyty może korzystać maksymalnie 130 osób.Konstrukcja hali umożliwia funkcjonowanie obiektu bez względu na pogodę. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu. W sezonie zimowym wypożyczamy łyżwy w rozmiarze od 29 do 45, kaski oraz ochraniacze. Do dyspozycji jest również ostrzarnia łyżew.

W sezonie letnim, oprócz kasków i ochraniaczy, wypożyczalnia oferuje rolki w rozmiarach od 27 do 46 oraz wrotki dla najmłodszych gości obiektu

W czasie dni wolnych od zajęć szkolnych (długie weekendy, ferie świąteczne, itp) organizacja czasu pracy lodowiska może ulec zmianie.

Lodowisko oraz Łosiowisko jest własnością Gminy Zgorzelec, zarządzaną przez Centrum Rekreacyjno – Turystyczne w Radomierzycach, Radomierzyce 76.

CENNIK

REGULAMIN