Marsz Karnawałowy 2020

04.02.2020r.
Drukuj

Już po raz piąty w sobotę 1 lutego wystartował Marsz Karnawałowy organizowany przez Centrum Rekreacyjno-Turystyczne w Radomierzycach.  

Na starcie pod Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Nauka pojawiło się wielu fanów pieszych wędrówek w karnawałowych strojach. W wiosennej aurze, ścieżką pieszo-rowerową „Przygody z Nysą” wystartował barwny korowód. Malownicza trasa marszu o długości ok 11 km wzdłuż brzegu Nysy Łużyckiej w kierunku południowym przez obszary objęte programem ochrony przyrody Natura 2000 zakończyła się na mecie w CRT w Radomierzycach.

Pod wiatą na uczestników czekały grillowane kiełbaski, pajda ze smalcem i ogórkiem oraz ciepła herbata. Marsz zakończył się przy muzyce i tańcach. Za rok kolejny edycja, zapraszamy.

 

print

Zobacz także: