Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób 30+

15.05.2018r.
Drukuj

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego  – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE)  w Jeleniej Górze  zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne pt. ”Wsparcie  na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób 30+”.  

 

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyć możliwości i zasad wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, Działania 8.3 Samozatrudnienie, przedsiębiorczość oraz tworzenie nowych miejsc pracy oraz instrumentów zwrotnych (pożyczek). Do udziału w spotkaniu, zostali zaproszeni  przedstawiciele realizujący projekty w ramach Działania 8.3 Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego oraz przedstawiciele podmiotów udzielających wsparcia w postaci instrumentów zwrotnych-pożyczek.

 

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej:

  • osoby od 30 roku życia,
  • zarejestrowane w powiatowych urzędach pracy,
  • niezarejestrowane w powiatowych urzędach pracy,
  • osoby z obszarów wiejskich,
  • osoby z niepełnosprawnościami,
  • osoby z miast do 20 tys. mieszkańców.

 

Spotkanie odbędzie się 18 stycznia 2018 r. w Jeleniej Górze:

w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich;

Plac Ratuszowy 32/32a

w godzinach 10.00-13.00

 

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 16 stycznia 2018 r. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Sala, w której odbędzie się spotkanie jest  dostosowane do potrzeb osób z  niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

ZAPRASZAMY!!!

print

Zobacz także: