Miasto Dzieci 2020 – Spotkanie informacyjne

25.10.2019r.
Drukuj

Polsko-niemieckie Miasto Dzieci „Nasze Miasto – Unsere Stadt“ znów otwiera swoje podwoje w wakacje 2020 r.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców i potencjalnych Pomocników na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 19.11.2019 r. w Domu Kultury (ul. Parkowa 1, Zgorzelec).

Miasto Dzieci
Polsko-niemieckie Miasto Dzieci odbywa się co dwa lata na przemian w Görlitz i Zgorzelcu i jest administrowane oraz w pełni urządzone przez dzieci.

Ta wyjątkowa oferta wakacyjna skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 14 lat z Polski i Niemiec.

Poniżej mogą Państwo uzyskać ogląd na temat Miasta Dzieci:

https://www.youtube.com/watch?v=0X_AxC3d2_E&t=3s (dokumentacja – Miasto Dzieci 2018)
http://www.nmus.de/pages/intro.php
https://www.facebook.com/miastostadt/

W roku 2020 Miasto Dzieci „nasze miasto – unsere stadt“ odbędzie się od 18 do 27 sierpnia w Görlitz.

Informacja dla Pomocników

Miasto Dzieci nie może istnieć bez wsparcia osób dorosłych. Poszukujemy więc firm, organizacji i osób prywatnych, które miałyby ochotę przygotować dla dzieci „oferty pracy”. Nieważne, czy szewc, piekarz, policjantka, malarz, księgowa – wszystkie zawody są mile widziane. Na dwutygodniowe Miasto Dzieci poszukujemy również tłumaczy.

Oczywiście cieszymy się też z chętnych, którzy przyłączą się do naszego zespołu organizacyjnego. Jeżeli chcieliby Państwo wesprzeć nas pod kątem opieki lub organizacji, zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 19.11.2019 r. od 17:00 do 17:45 w Domu Kultury (ul. Parkowa 1, Zgorzelec).

 

Informacja dla Rodziców

Spotkanie informacyjne dla rodziców chcących zarejestrować swoje dziecko na Miasto Dzieci 2020 odbędzie się 19 listopada 2019 r. od 18:00 do 18:30 w Domu Kultury (ul. Parkowa 1, Zgorzelec).

Podczas spotkania rodzice będą mogli dowiedzieć się o codziennym życiu w Mieście Dzieci, rejestracji i cenach. Chętnie odpowiemy też na Państwa pytania.

Prosimy o przekazanie informacji potencjalnym uczestnikom, rodzicom i pomocnikom.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Źródło: Meetingpoint Music Messiaen e.V.

print

Zobacz także: