Mikołaj jest wśród Nas

22.11.2022r.
Drukuj

Po raz kolejny kierownictwo i pracownicy Urzędu Gminy Zgorzelec oraz przyjaciele zaangażowali się w akcję „Mikołaj jest wśród Nas” organizowaną przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu.

Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj w imieniu swoim, pracowników Urzędu Gminy Zgorzelec i przyjaciół gminy przekazał na ręce Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu Renaty Andrysz paczki z zabawkami, grami, książkami i słodyczami, materiałami szkolnymi i plastycznymi zebranymi przez pracowników urzędu. Podarunki zostaną przekazane podopiecznym PCPR w Zgorzelcu, a jest to ponad 300 dzieci przebywających w rodzinach zastępczych, pogotowiach rodzinnych oraz w Rodzinnych Domach Dziecka oraz 42 dzieci wychowujących się w domach dziecka na terenie Powiatu Zgorzeleckiego.

Zachęcamy zakłady pracy oraz wszystkich chętnych z dużym sercem do wzięcia udziału w akcji mikołajkowej, która trwa do 30 listopada br. Dary przyjmowane są w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8, tel. (075) 776 15 05.

print

Zobacz także: