Miliard złotych dla dolnośląskich przedsiębiorców

23.04.2020r.
Drukuj

Dolnośląski Pakiet Gospodarczy to system pomocy dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na Dolnym Śląsku. Wartość różnorodnych działań oferowanych w jego zakresie przekroczy miliard złotych. Przygotowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego Pakiet złagodzi ekonomiczne i gospodarcze skutki epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2.

W związku z powyższym zapraszam Państwa do udziału w webinarium w zakresie tarczy finansowej – zostaną poruszone kwestie podmiotów uprawnionych do skorzystania z pomocy, rodzaje oferowanego wsparcia i zasady przyznawania środków finansowych. Webinarium jest darmowe i zostanie poprowadzone przez Dolnośląski Fundusz Rozwoju i Kancelarię TLA. Podczas półtoragodzinnej sesji eksperci oraz prawnicy opowiedzą o Pakiecie, możliwościach jakie daje on przedsiębiorcom, formach aplikowania o wsparcie oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

Webinarium odbędzie się jutro, 24.04.2020, o godz. 10:00. Zachęcam wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do zapisywania się i udziału w webinarium

Jednocześnie informuję, że najważniejszym narzędziem umożliwiającym przedsiębiorcom kontakt, porady i skorzystanie z pomocy jest strona internetowa.

Zważając na powagę sytuacji i potrzebę dotarcia do jak największej liczby przedsiębiorców w regionie uprzejmie proszę o umieszczenie w eksponowanym miejscu na Państwa stronie internetowej odnośnika do tej witryny.

źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

print

Zobacz także: