Modernizacja oświetlenia drogowego

15.03.2022r.
Drukuj

Nasze obwody oświetlenia drogowego są jednymi z najlepszych w okolicy. W roku 2018 otrzymaliśmy nagrodę główną „Najlepszej Inwestycji Oświetleniowej w Polsce”.

Wymieniliśmy wówczas zdecydowaną większość opraw na typ LED. W ostatnim czasie uruchomiliśmy pierwsze lampy z zasilaniem fotowoltaicznym. Teraz przyszedł czas na nowe zegary sterujące. Obecne wielokrotnie przysparzały problemów, w związku z rozregulowaniem zegarów. Nowe pozbawione są większości wad. Synchronizację mają z GPS, sterowanie poprzez aplikację w telefonie, rejestr usterek i nieplanowanych wyłączeń. Pierwszy zegar został zamontowany w Koźlicach, a w bieżącym roku zostanie wymienionych jeszcze 20 zegarów co daje nam 1/3 całości obwodów oświetlenia.

print

Zobacz także: