MOST-GRANICA – konkurs na pamiętnik

19.05.2023r.
Drukuj

Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza do udziału w konkursie na pamiętnik „Most-granica”

Socjologowie z Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają mieszkanki i mieszkańców Zgorzelca do udziału w konkursie na pamiętnik „Most-granica”.

Czekają na Państwa opowieści o życiu w mieście przygranicznym. Proszą o przygotowanie wypowiedzi pisemnej (w formie pliku tekstowego lub rękopisu) albo ustnej (nagranie), w której mieszkańcy odniosą się do granicy. W konkursie przewidziano nagrody pieniężne o łącznej puli 20 tysięcy złotych. Wspomnienia zbierane są do 15 września 2023 roku, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi przed 15 grudnia 2023. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie: wns.uwr.edu.pl/most-granica-konkurs lub pisząc pod adres mailowy most-granica@uwr.edu.pl.

print

Zobacz także: