MSK Akademie: Active Winter Camp i Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne

02.12.2021r.
Drukuj

MSK Akademie zapewni Twojemu dziecku najlepsze ferie zimowe! Zapisz swoją pociechę już dziś! Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież od 7 do 15 roku życia na ferie sportowe ALBO muzyczne!

W ferie 2022 MSK Akademie oferuje Active Winter Camp w Szklarskiej Porębie dla młodych miłośników nart i śnieżnych zabaw jak i Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne w Karpaczu dla młodych artystów. Active Winter Camp odbędzie się w terminie od 29 stycznia do 05 lutego 2022, a Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne w Karpaczu od 5 do 11 lutego 2022.

Active Winter Camp to super obóz narciarski w górach. Sportowo-rekreacyjny wyjazd z nauką jazdy na nartach i na nartach biegowych dla początkujących i zaawansowanych uczestników. Program urozmaicony jest o zajęcia rekreacyjne i muzyczne, takie jak joga, taniec, fitness, wędrówki, ognisko w śnieżnej krainie, gry orientacyjne w białym lesie, czy różne zimowe zawody i konkursy.

szczegóły programu

Od 5 do 11 lutego zapraszamy dzieci i młodzież od 7 do 16 roku życia na 7-dniowe Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne w Karpaczu w Karpaczu. Jeżeli Twoje dziecko nigdy nie grało na instrumencie, a bardzo chciałoby zacząć, to jest to również wspaniała okazja, aby zapoznało się ze światem muzyki i poznało rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Zapraszamy do klasy: fortepianu, skrzypiec, gitary, perkusji i wiolonczeli. Klasy instrumentu prowadzone są przez wybitnych, koncertujących pedagogów z Wrocławia, Katowic czy Warszawy. Zajęcia instrumentalne i wokalne odbywają się codziennie przez 4 dni po 45min, co pozwala nauczycielowi efektywnie kontynuować pracę nad programem i wzmacniać motywację dziecka do pracy na co dzień. Poza zajęciami wokalnymi lub instrumentalnymi w planie dnia wplecione są zimowe i śnieżne zajęcia rekreacyjnosportowe, Voice Band (chór, z programem aktualnych hitów) czy grupowe zajęcia taneczne, które bardzo mocno wzmocnią integrację grupy.

Szczegóły programu

Obydwa wyjazdy będą pełne nowych doświadczeń, pełne integracji, wzajemnej inspiracji i motywacji. Naszym celem jest wzbudzenie w dziecku poczucia wartości, pewności siebie i radości z nauki. Dzieci na obydwóch wyjazdach spędzą wspólnie dużą ilość czasu na dworze, korzystając z uroków malowniczych miejsc. Będą miały prowadzone zajęcia sportowe przez sportowców, a opiekę nad nimi sprawują wykwalifikowani i empatyczni wychowawcy. Przy każdej możliwej okazji uczestnicy będą pokazywać co potrafią, tak, aby każdy w grupie poczuł się zauważony i doceniony. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Kontakt: +48 512 107 102

źródło: MSK Akademie

print

Zobacz także: