Nauka jazdy na rolkach

05.09.2019r.
Drukuj

Zalety jazdy na rolkach nie sprowadzają się tylko do korzyści zdrowotnych – ten sport, oprócz tego, że wzmacnia ciało, jest doskonałą formą relaksu i sposobem na aktywne spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Jazda na rolkach stwarza okazję do poznania nowych osób, pozwala zapomnieć o stresie, napięciach i daje mnóstwo pozytywnej energii. Co więcej, żeby zacząć jeździć, nie trzeba być wysportowanym – rolki nadają się zarówno dla młodych, jak i dla starszych osób o różnej kondycji.

Wszystkich, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności zapraszamy na zajęcia nauki jazdy na rolkach z instruktorem Witoldem Chojnackim.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki:

godz. 17:00 – DZIECI grupa początkująca

godz. 18:00 – DZIECI grupa zaawansowana

godz. 19:00 – DOROŚLI

Na zajęciach dbamy o bezpieczeństwo, dlatego też bezwzględnie wymagamy kasku i kompletu ochraniaczy.

 

print

Zobacz także: