NCBR dla Firm wsparcie przedsiębiorców z POIR

29.10.2019r.
Drukuj

Cykl spotkań realizowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, podczas których uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności przydatne podczas aplikowania o wsparcie na realizację innowacyjnych projektów.

W trakcie spotkań eksperci NCBR zaprezentują możliwości uzyskania dofinansowania na działania, które pozwolą na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług. Eksperci zaprezentują m. in. ogólne zasady udziału w konkursach NCBR finansowanych z Programu Inteligentny Rozwój (POIR), omówią szczegółowo zasady i kryteria oceny projektów, a także zaprezentują konkretne przykłady Beneficjentów, którzy realizują innowacyjne projekty dofinansowane z POIR.

REJESTRACJA

Miejsce: Wrocławski Park Technologiczny

Budynek Delta, ul. Duńska 9, Wrocław

Termin: 8.11.2019 r., godz. 10:00-15:30

print

Zobacz także: