Nieodpłatna Pomoc Prawna – wznowienie obsługi bezpośredniej

28.02.2022r.
Drukuj

Komunikat Starosty Zgorzeleckiego:

Szanowni Państwo,

informuję, iż od dnia 1 marca 2022 r. punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz mediacji i punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, funkcjonujące na terenie powiatu zgorzeleckiego, działać będą w formie obsługi bezpośredniej.

Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego odbywać
się będzie w kontakcie bezpośrednim, po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Zgłoszeń prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem: 75 77 50 186, poprzez stronę internetową https://np.ms.gov.pl/zapisy lub wysyłając wniosek o udzielenie nieodpłatnej pomocy prawnej lub poradnictwa obywatelskiego na adres mailowy Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu: boi@powiat.zgorzelec.pl.

Wniosek do pobrania w załączniku

Po dokonaniu zgłoszenia adwokat lub radca prawny skontaktuje się
z Państwem w wyznaczonym terminie, wykorzystując wskazane dane kontaktowe.

Świadczenie pomocy prawnej w sposób bezpośredni odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Szczegółowych informacji, dotyczących funkcjonowania punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji udziela koordynator powiatowy pod numerem telefonu: +48 605 455 515.

źródło Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

print

Załączniki

Zobacz także: