Nowa kuchnia w świetlicy w Gronowie

23.11.2021r.
Drukuj

15 października 2021 r. Gmina Zgorzelec dokonała odbioru zabudowy kuchennej w świetlicy wiejskiej w Gronowie, która w chwili obecnej jest adaptowana na potrzeby Klubu Seniora.

Klub zostanie uruchomiony już od początku przyszłego roku. Dzięki takiemu wspaniałemu zapleczu kuchennemu wraz z bogatym wyposażeniem w postaci m.in. dużej lodówki, dwóch piekarników, dwóch płyt grzewczych itd. nasi Seniorzy będą mogli z powodzeniem rozwijać swoje pasje kulinarne, przygotowywać spotkania okolicznościowe, wymieniać się sprawdzonymi przepisami i doświadczeniami, a także uczestniczyć w licznych warsztatach gastronomicznych przygotowywanych zarówno we własnym zakresie jak i przez animatorów pracujących w Klubie Seniora.

Zadanie realizowane jest w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021 – 2025, edycja w 2021 r. Celem całego zadania jest utworzenie i wyposażenie nowego ośrodka Senior+ – Klub Seniora „Senior+” w miejscowości Gronów.

 

 

print

Zobacz także: