Nowe kuchnie w świetlicach wiejskich

11.12.2020r.
Drukuj

Świetlice wiejskie w Gozdaninie i Tylicach zyskały nowe kuchnie wraz z wyposażeniem.

W świetlicach wiejskich zostały odebrane nowe kuchnie wyposażone w sprzęt AGD. Nowe wyposażenie m.in. lodówki, piekarniki, kuchenki mikrofalowe, płyty grzewcze, zestawy sztućców, garnków, noży kuchennych, małemu AGD itd. mieszkańcy, w tym seniorzy z Klubów Seniora będą mogli wykorzystać przy przygotowywaniu spotkań okolicznościowych i z powodzeniem rozwijać swoje pasje kulinarne.

Projekt „Gmina Zgorzelec wspiera Seniorów” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014- 2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Rozwoju Społecznego.

 

 

 

Gozdanin

 

Tylice

print

Zobacz także: