Nowiny z Gminy Zgorzelec – wracamy z biuletynem

16.09.2020r.
Drukuj

Szanowni Państwo

Zaczynamy prace nad nowym biuletynem Nowiny z Gminy Zgorzelec. Nasz biuletyn jest formą kontaktu z mieszkańcami, podjęcie się zadania przekazywania informacji z życia gminy w cyklu miesięcznym. Chcemy pokazywać i objaśniać rzeczywistość, reagować na to co złe i upowszechniać co dobre. Jestem przekonany, że zagwarantuje to powołany zespół redakcyjny. Biuletyn będzie dostarczany nieodpłatnie do wszystkich gospodarstw domowych w Naszej gminie. Zwracamy się do Państwa o życzliwe potraktowanie osób dostarczających biuletyn, zapoznanie się z jego treścią oraz jeśli będziecie uważali za stosowne, przekazywanie nam na adres redakcji redakcja@gmina.zgorzelec.pl, listów, uwag i sugestii. Chcemy pisać o Was i dla Was dlatego liczymy  na pomoc naszych czytelników. Bardzo możliwe, że przytrafią nam się jakieś błędy, pomyłki, już teraz za nie przepraszamy i informujemy, że zawsze będziemy gotowi  do wydrukowania słusznych sprostowań.

wersja elektroniczna

Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj

print

Zobacz także: