Obóz letni – Active Summer Camp

04.03.2021r.
Drukuj

Aktywne warsztaty letnie  dla dzieci i młodzieży Active Summer Camp odbędą się w lipcu 2021 r. Program MSK Akademie opiera się na trzech filarach: Muzyce, Sporcie i Kulturze. Ilość miejsc ograniczona!

Najbliższy nadchodzący termin obozu letniego przypada na dwa turnusy: 4 – 11 lipca jak i 11 – 18 lipca. 2021. Istnieje możliwość zakupu dwóch tygodni dla dziecka. Nasze wyjazdy kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 roku życia. 

W program wyjazdów wchodzą takie zajęcia jak: 

– Voice Band (repertuar muzyki popularnej i musicalowej);

– taniec;

– zajęcia rytmiczno-taneczne;

– akrobatyka (dla każdego);

– zajęcia sportowe (piłka nożna, yoga, jogging, fitness, trening koordynująco-stabilizujący);

– zajęcia drużynowe (zabawy orientacyjne w terenie, zabawy integracyjne);

– program rozrywkowo-rekreacyjny: park linowy, rejs motorówką, wycieczka rowerowa, kąpiele pod okiem ratownika, poranna yoga, nocne zwiedzanie zamku, grill, dyskoteka).

Zapraszamy uczestników również „niemuzycznych”, gdyż na pewno uda nam się wzbudzić ich zainteresowanie do muzyki, a program sportowy dla zapalonych, młodych sportowców jest również bardzo bogaty.

 

Zajęcia taneczne i wokalne prowadzone są przez pedagogów-instrumentalistów. Zajęcia akrobatyczne prowadzi Mistrzyni Polski Akrobatyki Sportowej – Malwina Sala. Aktywności sportowe prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Nasze obozy/warsztaty są zawsze dwujęzyczne ze względu na uczestników z Niemiec jak i z Polski. Dbamy o wspaniałą atmosferę i integrację już od pierwszego momentu, czyli zajęcia miejsca w autokarze. Cały program obozu przeplatany jest zajęciami rekreacyjnymi takimi jak poranna yoga, jogging czy aktywności drużynowe i gry integracyjne.

Lokalizacja przy samym jeziorze w Łagowie Lubuskim pozwala na piłkę plażową i kąpiele w wodzie pod okiem ratownika. 

Krótka prezentacja ubiegłorocznego obozu letniego:

Więcej o MSK Camps:

Więcej informacji:
MSK Akademie 
www.mskakademie.de
facebook
tel. +48 512 107 102

źródło: MSK Akademie

print

Zobacz także: