OBSŁUGA LUDNOŚCI UKRAINY – PESEL / ПОСЛУГИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ – PESEL

23.03.2022r.
Drukuj

W celu usprawnienia bieżącej obsługi obywateli Ukrainy pragnących załatwić sprawy związane z nadaniem numeru PESEL i uzyskaniem statusu UKR informujemy, iż  codziennie po godzinie 9:00 w Biurze Obsługi Klienta można dokonać rejestracji wizyty w urzędzie na kolejny dzień roboczy.

Ilość miejsc jest ograniczona (limitowana) ze względu na techniczne i kadrowe możliwości tutejszego urzędu.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

З метою покращення повсякденного обслуговування громадян України, які бажають вирішити питання, пов’язані з наданням номера PESEL та отриманням статусу UKR, повідомляємо, що кожного дня після 9:00 в офісі обслуговування клієнтів Ви можете зареєструвати відвідування офісу на наступний робочий день.

Кількість місць обмежена (обмежена) через технічні та кадрові можливості місцевого офісу.

print

Zobacz także: