Od 11 maja otwieramy żłobek, przedszkole i oddziały przedszkolne

04.05.2020r.
Drukuj

Informujemy, iż od 11 maja br. (poniedziałek) będzie istniała możliwość korzystania z opieki dla dzieci w Gminnym Żłobku „Muchomorek” i w Publicznym Przedszkolu „Krasnoludki” w Jędrzychowicach oraz we wszystkich oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie Gminy Zgorzelec.  Chęć skorzystania z opieki dla dziecka należy zgłosić telefonicznie w placówce z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

W obecnym tygodniu sale wraz z wyposażeniem zostaną przystosowane wg wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Prosimy wszystkich zainteresowanych rodziców o zapoznanie się z wytycznymi GIS (załącznik).

Decyzja organu prowadzącego została podjęta na podstawie konsultacji z dyrektorami placówek oraz  przeprowadzonego rozeznania wśród rodziców.

print

Zobacz także: