Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu

30.01.2023r.
Drukuj

W czwartek 26 stycznia odbyła w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbyła się roczna odprawa podsumowująca wyniki pracy funkcjonariuszy za rok 2022 r. oraz przedstawiono priorytety działań na bieżący rok.

W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Paweł Barski, Wójt Piotr Machaj oraz przedstawiciele władz samorządowych z powiatu zgorzeleckiego, kadra kierownicza, policjantki, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu.

Odprawę roczną rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Jarosław Burdzy, który przywitał wszystkich uczestników, a następnie zaprezentował wyniki pracy zgorzeleckiej policji. Komendant przedstawił efekty pracy pionu prewencji, ruchu drogowego oraz pionu kryminalnego.

W trakcie wystąpienia Komendant podziękował przedstawicielom wszystkich władz samorządowych za wsparcie i codzienną współpracę oraz za wspólny wysiłek na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu zgorzeleckiego.

W imieniu władz samorządowych głos zabrał Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, który podziękował kierownictwu oraz policjantom za ich trud i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków na rzecz poprawy bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców powiatu.

Odprawę podsumował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Paweł Barski, który odniósł się do zagadnień omawianych w trakcie odprawy. Podziękował wszystkim funkcjonariuszom za zaangażowanie i pracę na wysokim poziomie oraz przedstawił główne kierunki pracy na 2023 rok.

źródło: Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

print

Zobacz także: