Oficjalne otwarcie Klubu Seniora w Gronowie

14.02.2022r.
Drukuj

Z myślą o osobach w wieku 60+ z początkiem roku w Gronowie powstał Klub Seniora w ramach projektu „Senior+”, którego uroczyste otwarcie miało miejsce 14 lutego br.

W uroczystości otwarcia Klubu udział wzięli seniorzy oraz zaproszeni goście. Uroczystego otwarcia dokonał Wójt Piotr Machaj oraz Sołtys Gronowa Alicja Kołodzińska, która pełni również funkcję opiekuna klubu. Seniorzy przygotowali program artystyczny, zaprezentowali utwory znanych polskich gwiazd estrady tj. Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Eleni.

Klub powstał w ramach realizowanego projektu z myślą o osobach, które ukończyły sześćdziesiąt lat i chciałyby aktywnie spędzać czas, dowiedzieć się czegoś nowego lub poszerzyć swoje zainteresowania. Jego działanie ma na celu promocję zdrowego i aktywnego stylu życia wśród seniorów.

Seniorzy są prawdziwą skarbnicą wiedzy, dlatego cieszy mnie fakt, że chcą angażować się w działalność społeczną czy poszerzać swoją wiedzę w popularnych Klubach Seniora. Korzystając z okazji dzisiaj na oficjalnym otwarciu Klubu Seniora w Gronowie pragnę życzyć obecnym oraz przyszłym członkom klubu, wielu wspaniałych chwil spędzonych w miłym towarzystwie. Natomiast wszystkim zaangażowanym w funkcjonowanie wszelkiej pomyślności i satysfakcji w związku z jego realizacją – powiedział Wójt Piotr Machaj.

 

Klub Seniora w Gronowie realizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” na lata 2021-2025 edycja 2021

 

print

Zobacz także: