Ogólnopolski Dzień Seniora w Gminie Zgorzelec

15.11.2022r.
Drukuj

14 listopada obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora. Jest to święto ludzi starszych, których obdarzamy szacunkiem i uznaniem za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia oraz podtrzymują w naszych domach tradycje.

W tym dniu Wójt Piotr Machaj oraz Zastępca Wójta Marek Wolanin odwiedzili Kluby Seniora w Gozdaninie, Gronowie oraz Tylicach. Wójt złożył Seniorom serdecznie życzenia zdrowia, sił i powodzenia w dalszej realizacji swoich pasji. Życzył także szacunku nie tylko od najbliższych, ale od wszystkich ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia. Wójt zaznaczył iż cieszy go współpraca między klubami, wspólne wyjazdy seniorów, organizowane wydarzenia i warsztaty. Wręczył okolicznościowe dyplomy oraz prezenty. Seniorzy przygotowali poczęstunek i miło spędzili przedpołudnie z przybyłymi gośćmi.

Gozdanin

Gronów

Tylice

print

Zobacz także: