Ograniczenia dla interesantów w urzędzie – aktualizacja

21.10.2020r.
Drukuj

Informuję, iż w dniach 19-30 października 2020 r. Wydział Nieruchomości i Gospodarki Przestrzennej w Urzędzie Gminy Zgorzelec nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klienta – w tych dniach nie będzie możliwości osobistego kontaktu z pracownikami. Za w/w utrudnienia przepraszamy.

Do dnia 30 października nie będzie również można dokonywać płatności bezgotówkowych w kasie urzędu – prosimy o dokonywanie płatności w formie przelewu na podane numery rachunków bankowych.

Inne wydziały Urzędu funkcjonują bez ograniczeń. Istnieje możliwość złożenia wszelkiej korespondencji a także pobrania druków. Na terenie urzędu jak i poza nim obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa.

Przypominam również, iż osoby z temperaturą ciała 38°C  i większą nie będą wpuszczane do Urzędu. To samo dotyczy osób  nie posiadających osłony ust i nosa.

Zachęcam do skorzystania z kontaktu telefonicznego lub mailowego z pracownikami  w celu omówienia danej sprawy oraz ewentualnego jej ewentualnego załatwienia.

Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj

print

Zobacz także: