OSP Radomierzyce ze wsparciem Fundacja KHGM Polska Miedź

16.09.2022r.
Drukuj

W imieniu strażaków-ratowników z jednostki KSRG Ochotniczej Straży Pożarnej w Radomierzycach,  pragniemy serdecznie podziękować Fundacji KHGM Polska Miedź za udzielone wsparcie finansowe w formie darowizny w celu zakupu środków ochrony indywidualnej strażaków.

Udzielona dotacja pozwoliła na zakup dziesięciu hełmów strażackich ROSENBAUER HEROS TITAN. Zakupione środki ochrony indywidualnej w sposób znaczny zapewnią bezpieczeństwo strażaków podczas akcji ratowniczo-gaśniczych oraz poprawią zdolności bojowe jednostki.

Za pomocą Fundacji KHGM Polska Miedź  w dalszym ciągu możemy się rozwijać i dbać o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Zgorzelec oraz powiatu zgorzeleckiego.

W imieniu Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Radomierzycach składamy na ręce Zarządu Fundacji KHGM Polska Miedź serdeczne podziękowania za udzielone środki.

Jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie. Dziękujemy całym sercem Fundacji KHGM Polska Miedź za udzielenie darowizny.

 

Prezes Zarządu OSP w Radomierzycach

Sławomir Myśliwiec   

print

Zobacz także: